Jănel Iosub, noul șef al Poliției Locale
Jănel Iosub este începând de azi noul șef al Poliției Locale Piatra-Neamț.
Cu o vastă experiență în administrația publică și cu multe lupte duse contra corupției, Jănel Iosub a fost numit șef al Poliției Locale Piatra-Neamț. Pentru moment el va ocupa funcția ca interimar, urmând ca în trei luni de zile să susțină examenele necesare ocupării definitive a postului.
![](https://www.ziarpiatraneamt.ro/wp-content/uploads/2018/06/janel-iosub-1024x683.jpg)